top of page
Psychologist for expacts in Zurich

Můj přístup

K práci psychologa mě přivedla především zvědavost a touha po porozumění sobě samé, lidem, jejich chování a také vztahům. V práci s klientem je pro mě klíčový vztah, bezpečné prostředí a důvěra, které mezi sebou budujeme. Přijímat klienta s tím, čím přichází, být přítomna tady a teď je pro mě důležité k vytvoření bezpečného prostoru pro sdílení.

 

Na sezení Vám budu naslouchat, budu v roli průvodce na Vaší cestě. Nepovažuji se za odborníka na život, nýbrž jako průvodce k nalezení jiných úhlu pohledů na náročné životní situace. K tomuto povolání přistupuji s úctou a respektem.

Jak probíhá první setkání?

Na našem prvním setkání se Vám krátce představím. Poté mě bude zajímat s čím přicházíte. Začneme si povídat o Vaší situaci, o problému, který nyní řešíte. Bude mě zajímat jeho historie i současnost, jak svou situaci vnímáte a prožíváte Vy sami. Na našem prvním setkání se zaměříme i na stanovení cílů, které se během terapie mohou měnit. Ujasníme si, co je pro Vás důležité, na co se potřebujete zaměřit. Těším se na Vás i Vás životní příběh.

Psychological practice Zurich, Enge.
Psychological practice Zurich, Enge.

Vzdělání

  • Frekventant psychoterapeutického výcviku v gestalt modalitě Gestalt Studia. Svou práci pravidelně superviduji s Mgr. Davidem Navrátilem a Alex Neumann

  • Mgr. jednooborová psychologie University of New York in Prague

  • Bc. obor psychologie University of New York in Prague

  • B.A. obor Human development se zaměřením na psychologii Empire State College

 

 

bottom of page