top of page
IMG_8588.jpg

Psychologické poradenství a terapie

About

O mně

Jmenuji se Nikola Šlajs. Jsem česká psycholožka žijící v Curychu a frekventantka akreditovaného psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii. Obor jednooborové psychologie jsem vystudovala na University of New York in Prague.  V minulosti jsem působila jako psycholog ve zdravotnictví v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice, kde jsem se věnovala především závislostní problematice a práci s traumatem formou skupinové terapie i individuálních sezení.

 

Dále jsem se ve své praxi setkávala s úzkostnými a depresivními stavy klientů, nízkým sebevědomím, vztahovou problematikou. Krátce jsem také působila jako dobrovolník v oboru psychologicky poradenské činnosti u americké asociace Crosswinds v Dominikánské republice. Tato pracovní zkušenost mi dodala rozhled v poradenské sféře, zkušenost v práci s adolescenty, náhled do závislostní problematiky u této věkové kategorie i v osobním růstu. Nyní žiji ve Švýcarsku kde spolupracuji s klinikou Paracelsus Recovery na pozici live-in-therapist. Tato forma terapie využívá 360° léčebný program, ve kterém je klient pod dohledem multidisciplinárního týmu odborníků a 24hodinové péče.

Psychologist Zurich, Switzerland

psychologist Zurich, therapy zurich, english speaking psychologist in Zurich, english speaking psychotherapist, czech speaking psychologist zurich 

Služby

Treatment

Poskytuji služby v českém i anglickém jazyce osobněonline.

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je tu k řešení aktuálního problému či náročné životní situace. Pomáhá klientovi uvědomit si a zorientovat se v možnostech řešení dané situace.

Terapie

Terapie jde více do hloubky. Je zaměřena na hlubší prožívání, seberozvoj i možné osobnostní změny, které napomáhají ke spokojenějšímu životu a bytí v souladu se sebou.

Contact
bottom of page